Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all data-bt-theme="Medicare 1.7.3"> خدمات جدید از اورژانس در روزهای کرونایی – کانون بسیج مرکز فوریت های اورژانس کرمانشاه

لطفا صبر کنید ...


خدمات جدید اورژانس در روزهای کرونایی


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ پیرحسین کولیوند رییس اورژانس کشور اعلام کرد: هموطنان گرامی نگران نباشند اورژانس کشور با نیروهای خود که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند تا آخرین لحظه و در کمترین زمان امداد رسان تمام هموطنان است.

بر همین اساس با دستور رییس سازمان اورژانس کشور مرکز پاسخگویی به بیماران کرونایی در محل سازمان اورژانس کشور راه اندازی شد تا در اسرع وقت پاسخگوی سئوالات و امداد رسانی تخصصی به هموطنان باشند.

هموطنان گرامی با تماس به شماره ۱۱۵ (بدون نیاز به پیش شماره) میتوانند با انتخاب مرکز پاسخگویی کرونا مشاوره و یا خدمت مورد نیاز خودرا از اورژانس درخواست کنند.

راه اندازی این مرکز پاسخگویی در راستای عمل به سفارشات مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت رسانی به ملت شهید پرور ایران در خصوص ویروس منحوس کرونا و وظیفه ذاتی سازمان اورژانس کشور در راستای سرعت در خدمت رسانی و اعتلای سطح پیشگیری و بهبود بیماران درگیر ویروس کرونا است.


دربار ما

هدف از تأسیس بسیج جامعه پزشکی، دستیابی به آرمان‌های امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری است؛ بنابراین برخورداری از نیروهای متعهد، متخصص، کارآمد و ولایتمدار، سازمانی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

انجام شده توسط گروه مهندسی وایروال